|
Titel: advies Bericht door: Jaap op 28 Mei 2019, 17:50:27 Goede avond,Ik ben nieuw op deze topic en heb een vraag aan jullie. Ik ben wel lid vd club maar heb nog geen Bkadett. Ik heb nu een mooie gezien op internet een 1200 sedan uit 1972 aan de auto schijnt nooit gelast enz te zijn en de vraagprijs is €8000,00 Ik vind dit nogal ad hoge kant kunnen jullie mij hier in adviseren?
Alvast bedankt, Mvgrt Jaap Stienstra :) Titel: Re:advies Bericht door: PaulBKadett op 29 Mei 2019, 06:50:08 Als er echt nooit aan gelast is is het een unicum,
en daarbij, te duur is een perceptie van de inhoud van de portemonnee, Vergelijk ik even met een ongelaste kever of eend zijn de kadettjes nog veels te goedkoop Titel: Re:advies Bericht door: Olaf op 29 Mei 2019, 07:32:54 Hallo Jaap,
Welkom op het forum! De prijs vind ik wel vrij hoog in vergelijking met wat er verder te koop aangeboden wordt maar als het echt een hele mooie is dan zou die het waard kunnen zijn. Voor dit geld lukt het je bijna niet om een andere kadett is dezelfde sublieme staat te krijgen. Echter, het is maar net wat je zoekt, mijn advies is om goed rond te kijken wat er nog meer te koop is en dan voor jezelf een afweging te maken. Met een prijs van €8000,- zal die wel niet heel snel verkocht worden dus je hebt tijd voor een gedegen onderzoek. Succes ermee. Groeten Olaf Titel: Re:advies Bericht door: Gert op 29 Mei 2019, 07:34:47 Een Kadett-B zal tussen de 500 en 15000 euro kosten, een verloren lijk en een onaangetaste beauty.
€8000 is veel geld, maar kijk eens wat voor een moderne auto je voor dat geld krijgt, ook geen echt jonkie meer, terwijl die auto op het moment dat je bij de garage c.q. verkoper weg rijdt al weer minder waard geworden is en een mooie oldtimer eigenlijk niet minder waard wordt, eigenlijk zijn waarde houdt of zelfs iets kan stijgen. Als hij echt goed is, geen laswerk, goede lak, goede motor, goed onderhouden dan moet je dat afwegen tegen zelf restaureren (moet je wel kunnen, kost veel tijd en ook het nodige geld) of laten doen. Een "slechte" Kadett laten lassen, spuiten, slijtage laten vervangen enz. enz. zal al gauw flink in de papieren lopen en is vaak duurder dan een "goede" Kadett kopen. Bij de aankoop/bezichtiging is het wel verstandig zelf een kritische blik en een goede kijk op auto's te hebben of iemand mee te nemen die dat heeft. Titel: Re:advies Bericht door: Jaap op 29 Mei 2019, 18:59:38 Mannen dank voor jullie reactie! Ben vandaag wezen kijken en het is echt een mooie b-kadett,hij wil er wel goed geld voor hebben. Heeft hem al 25 jaar in bezit maar in die tijd nog geen 100 km gereden.Hij wil hem aan een lief hebber verkopen. Ik had ons clubblad en folders en handboek vd B-kadett bij me om te laten zien dat ik een lief hebber ben. Hij is gezakt naar €7700,00 incluis APK en grote beurt. Er is nog buiten mij om nog maar één reactie geweest en hij wil zijn zaak verkopen,ik ga nog even wachten en hopen dat de prijs gaat zakken want zover gaat mijn budget niet. Ik hou jullie op de hoogte.
mvgrt Jaap ;) Titel: Re:advies Bericht door: 19Willem71 op 29 Mei 2019, 19:33:11 Heb je ook foto’s? Dan kunnen wij ook mee kijken ;).
Groet, Willem. |