|
Titel: Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: ThatOpelGuy op 24 April 2020, 21:32:37 Beste leden/admins,
Elke keer als ik een avatar probeer te uploaden krijg ik een foutmelding. "Helaas is het niet gelukt, probeer het opnieuw" Natuurlijk is mijn avatar max 100x100px en max 30kb helaas blijf ik achter elkaar de zelfde foutmelding krijgen. Is dit een bekend verhaal of doe ik gewoon wat verkeerd? Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: 19Willem71 op 24 April 2020, 22:38:52 Met wat voor apparaat wil jij de Avatar uploaden?
Ik kan het alleen met een PC of Imac. Groet Willem. Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: ThatOpelGuy op 25 April 2020, 00:29:12 Gewoon met de pc. (Windows)
Direct uploaden dus zonder website of dergelijk Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: Olaf op 25 April 2020, 08:34:10 Kun je mij het plaatje eens sturen? Mijn mailadres staat wel in mijn profiel info. Als moderator kan ik bij jou ook wel je avatar aanpassen. Dan kan ik eens kijken waar het aan ligt.
Groeten Olaf Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: ThatOpelGuy op 25 April 2020, 10:15:24 Olaf,
Ik heb hem gestuurd. De letterlijke foutmelding is: "Er is een fout opgetreden ! Er is iets foutgegaan bij het wegschrijven van je bijlage, probeer het alsjeblieft nog eens." Bedankt! Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: Olaf op 25 April 2020, 12:40:01 Hoi Sander,
Het is gelukt, je hebt nu een avatar! ;D Het plaatje dat je me gestuurd hebt werkte bij mij ook niet, ik kreeg dezelfde foutmelding. Ik heb het plaatje daarna geknipt en geplakt in een nieuw bestand via paint en nu werkte het wel. Ik verwacht dat er ergens in het bestandsformaat iets mis was of dat ons forum niet goed kon omgaan met de bestandsindeling van het plaatje. Het is nu gelukt. Groeten Olaf Titel: Re:Geen avatar kunnen plaatsen Bericht door: ThatOpelGuy op 25 April 2020, 16:54:59 Al via de mail gedaan maar ook even via het forum! Bedankt Olaf ;D
|