Holland Kadett B Club Forum

Alles over de Kadett-B => Motoren => Topic gestart door: kinuyakkii op 04 September 2008, 04:09:00



Titel: Carburateur
Bericht door: kinuyakkii op 04 September 2008, 04:09:00
Ik heb een vraag, een van mijn carburateur's (dubbele solex) daar zijn alle draadgangen van de deksel uitgelubbert.....:S(?)(!)(?)(!)
Wie heeft er enig idee hoe ik deze weer kan oplappen zodat hij het wel weer helemaal gaat doen en niet meer lekt :D.

En dan nog gelijk een vraag pakkingen(?)
Waar zou ik deze eventueel kunnen bestellen, of zelf maken... en waar zou ik dan mijn materiaal kunnen bestellen..

Alvast bedankt..


Titel: Carburateur
Bericht door: Olaf op 31 Mei 2008, 17:10:00
Hoi,

Je kunt de gaten (laten) repareren met een helicoil. Dit is een soort veertje dat je in het uitgelubberde gat draaid. Vooral voor zoiets werkt dit wel goed, kleine schroeven en waar weinig kracht op staat.

Wat betreft pakkingen, volgens mij zijn die nog wel te bestellen, weet ik zo niet zeker. Anders kun je bij de betere automaterialen zaak zeker wel pakking papier kopen.

Groeten Olaf


Titel: Carburateur
Bericht door: kinuyakkii op 31 Mei 2008, 17:38:00
bedankt Olaf ??helycoil?? ik heb er nog nooit van gehoord?? maar ga eens in de buurt rondneuzen....
en pakkingen ga ik eens voor kijken voor zo'n vel.

bedankt Olaf


Titel: Carburateur
Bericht door: wienf390 op 01 Juni 2008, 18:03:00
Heb zelf net nieuwe pakkingen besteld en binnen gekregen via DCP autoparts Assen of vragen aan Gert weet in Duitsland enkele adressen. Moet wel zeggen dat ik bij DCP parts erg goed en deskundig geholpen ben.

Fred


Titel: Carburateur
Bericht door: kinuyakkii op 04 September 2008, 04:09:00
jongens bedankt.

mn carbjes zijn weer als nieuw

groet paul