|
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: kadett-b20 op 21 April 2009, 21:59:00 Afgelopen weekend is het bestuur van de Holland Kadett-B Club weer bij elkaar geweest, en zijn de data voor de club-activiteiten bepaald voor het seizoen 2009.
Omdat we dit jaar 10 jaar bestaan, zullen we het seizoen starten met een extra feestelijke voorjaarsmeeting met diverse extra activiteiten. Meer info volgt nog, maar noteer de datum alvast in de agenda: ZONDAG 19-04-2009 te BEEKBERGEN Ralph Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: kadett-b20 op 30 Januari 2009, 20:00:00 Zoals beloofd, een update:
Ik heb vandaag van onze oude voorzitter een bevestiging gekregen dat we op onze voorjaarsmeeting de beschikking hebben over een heuse kantelsimulator! Verder is er voor leden van de HKBC gratis koffie met gebak! Het hele programma voor die dag is te vinden op onze nieuwe website: http://www.kadett-b.nl/agenda/agenda1.php Hier is tevens info te vinden over buro RVV, die deze simulator ter beschikking steld. Ralph Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 30 Januari 2009, 20:14:00 Het appelgebak en de koffie smaken daar goed:{blink}
Eerst kantelen en dan koffie met gebak. Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 06 Maart 2009, 11:40:00 De uitnodiging staat ook in het Duitse Forum; na enkele dagen al 3 à 4 reacties van "misschien komenden"; oefen thuis je Duits nog even :{blink}
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: kadett-b20 op 06 Maart 2009, 13:33:59 Citaat De uitnodiging staat ook in het Duitse Forum; na enkele dagen al 3 à 4 reacties van "misschien komenden"; oefen thuis je Duits nog even :{blink} Hier had ik nog niet aangedacht, om deze meeting ook op onze zustervereniging aan te melden. Ik spreek ook een woordje duits, ik heb vroeger dan ook vaak naar "Der Sendung mit der Maus" gekeken:{blink} Deze meeting is inmiddels ook aangemeld op Auto-Motor-Klassiek, Klassiek&Techniek, en op diverse Opel-forums. Ik hoop dat er een goede opkomst is! Ps. De toertocht is inmiddels al uitgestippeld, hij wordt nu nog "gecontroleerd" door Jacco. Ralph Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 06 Maart 2009, 13:36:00 hier staat hij (op verzoek van Jacco)
http://tinyurl.com/bbehpk Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 18 Maart 2009, 16:12:00 hallo allemaal voor de liefhebben zal er ook dit jaar 2009 weer een meeting komen in steenbergen gr jelle :{blink}
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Jacco op 01 April 2009, 20:13:00 Hallo Allemaal, dit is ook de plek om af te spreken om mee te rijden. (als je dat leuk vind).
Wij gaan via de A12 richting Beekbergen en we nemen Willem Bras mee in ons kielzog. Voor wie er mee wil rijden: wij wachten rond 0930 bij de parkeerplaats van de Goudreinet bij afslag Veenendaal (dat is direct bij de afslag er zit volgens mij ook een Burger King). Groeten, Jacco Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 02 April 2009, 08:59:00 En een mac aan de andere kant van de weg
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 02 April 2009, 09:01:18 Citaat Het appelgebak en de koffie smaken daar goed:{blink} Eerst kantelen en dan koffie met gebak. kom jij ook gert? Want dan kom ik ook even kijken voor die ringen! Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 03 April 2009, 08:08:15 Citaat kom jij ook gert? Want dan kom ik ook even kijken voor die ringen! Jazeker kom ik; om 11.00 uur is de koffie lekker vers, dus...:{blink} Goed dat je me er aan herinnert; ik neem de ringen mee. Kun je kijken of ze bij jou passen. Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 03 April 2009, 08:17:00 Wie rijdt hoe laat welke route met wie??:[glasses]
Ik rijd vanuit Enschede (A35/A1/enz.) naar de koffie, en zoals boven vermeld wil ik tegen 11.00 uur over zijn. Drie kwartier rijden, dus vertrek om 10.15 uur. Mochten er meer "wijzen uit het oosten" op ongeveer dezelfde tijd die kant op gaan, dan zouden we dit kunnen combineren. Ik hoor het hier wel, zodat ik/wij onze rijdschema's kunnen synchroniseren:{blink} Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 03 April 2009, 08:34:00 Mooi!!!:)
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Jacco op 07 April 2009, 12:46:00 Ik heb de meeting trouwens ook op marktplaats gezet, daar kijken veel mensen naar. Hebben jullie nog suggesties over hoe we de meeting bekender kunnen maken?
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 14 April 2009, 13:34:00 hallo allemaal misschien kan ik niet komen naar Beekbergen om dat mijn Remkluawen er af zijn en naar auto RevisieBedijrijf zijn ik hop dat de Remklauwen op zaterdag terug mijn dan kan ik komen of ik kom met mijn oude RENAULT 9 OLDTIMER GR JELLE :{blink}.
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Willem-Jan op 15 April 2009, 08:58:00 Hoi Kadetters,
Ik kan er komend weekend helaas niet bij zijn met mijn rode car-a-van maar ik wens jullie een gezellige meeting toe met een grote opkomst en mooi weer. Tot een volgende keer. Willem-Jan Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 17 April 2009, 12:35:52 Citaat Citaat kom jij ook gert? Want dan kom ik ook even kijken voor die ringen! Jazeker kom ik; om 11.00 uur is de koffie lekker vers, dus...:{blink} Goed dat je me er aan herinnert; ik neem de ringen mee. Kun je kijken of ze bij jou passen. Weet nu niet of ik het red Gert. Heb weinig tijd om de koppeling te maken. Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 17 April 2009, 13:05:00 maakt niet uit, ik zie wel.
de spullen neem ik in ieder geval mee voor het geval je er wel bent. Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 17 April 2009, 13:23:00 Of een ctje moet ook welkom zijn?
Dan is de kans iets groter dat ik toch kom Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 17 April 2009, 13:27:00 Het zij je vergeven :{blink}
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: OlympiaA op 17 April 2009, 15:03:00 :{blink}
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: LEX op 18 April 2009, 17:33:00 Ik ben er morgen ook.
Gaat er nog iemand vanuit noord holland die kant op ? Alex Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 18 April 2009, 17:47:00 hallo allemaal ik heb van dag mijn Remklauw gaan halen bij willembras ik kan met mijn kadett b komen naar beekbergen tot morgen dan gr jelle:{blink}
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: topcat op 18 April 2009, 23:03:00 ik ben er morgen ook bij van uit standdaarbuiten met mijn vrouw en 2 kinderen
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 19 April 2009, 15:49:00 even 2 meetings gecombineerd .
Goed geslaagd voor mijn achterlichten en helaas ...oops toch verkeerde sierringen voor Gert ...ach ja volgende keer beter. Wat foto's geknipt ...ook van de kanaalparty die ik er achter aan bezocht ....kijk maar http://www.slide.com/r/e5q7cr3q6D_SAOvEEMQFjqV-45sUtFRJ ;) groeten Jack Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: bcoupe25 op 19 April 2009, 16:02:00 ziet er wel leuk uit
maare van wie was de bruin mettalic coupe met witte zij sticker's cq patroon?? ziet er wel leuk uit wel jammer dat mijn kadettje er niet bij was Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 19 April 2009, 18:45:04 Citaat ziet er wel leuk uit maare van wie was de bruin mettalic coupe met witte zij sticker's cq patroon?? ziet er wel leuk uit wel jammer dat mijn kadettje er niet bij was Dat moet ie van mij zijn geweest (http://i304.photobucket.com/albums/nn187/diabeticfool/kadettmorfose089_copy.jpg) die zijkant en trouwens ook op de motorkap worden scallops genoemd .....hotrod style groeten Jack] Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: bcoupe25 op 19 April 2009, 20:47:00 kijk das wel mooi
btw erg als ik het copieer voor mijn coupetje??? want vind het mooier als dat ik rally strepen er op moet maken Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: kadett-b20 op 19 April 2009, 20:48:00 Vandaag is het seizoen weer mooi begonnen. We kunnen als bestuur terug kijken naar een zeer geslaagde voorjaarsmeeting. Er waren meer dan 40 B-kadettjes / Olympia-A aanwezig.
De sfeer was goed, de koffie zwart, het gebak vers, en het weer zat ook nog mee. Een verslagje van de ledenvergadering zal ik nog maken, net zoals een nieuw -fotoalbum- op de website. Ook de aanwezige kantelsimulator trok veel bekijks. Wat ook opviel was dat er ook veel belangstelling was, ook van niet B-kadett bezitters. De toertocht was kort. maar ging wel door een zeer mooie omgeving. Het leuke hieraan was, dat ik deze via mijn PC en mijn TomTom had uitgestippeld, terwijl ik 170km van Beekbergen afwoon! Ik heb uiteraard ook weer foto's gemaakt, en deze plaats ik nu alvast hier. Op de website komen ze de komende week te staan. Ik denk dat we nu met de HKBC weer op de goede weg zijn, en verheug me nu al op het komende kampeerweekend. Ralph (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_001.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_002.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_003.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_004.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_005.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_006.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_007.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_008.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_009.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_010.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_011.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_012.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_013.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_014.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_015.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_016.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_017.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_018.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_019.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_020.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_021.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_022.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_023.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_024.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_025.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_026.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_027.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_028.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_029.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_030.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_031.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_032.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_033.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_034.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_035.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_036.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_037.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_038.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_039.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_040.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_041.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_042.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_043.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_044.jpg) (http://home.kpn.nl/kadett-b20/2009_voorjaar_045.jpg) Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 19 April 2009, 20:50:00 mooie slide-show en vlot erbij:cool
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: kadett-b20 op 19 April 2009, 21:00:00 @Gert: Er was even iets niet helemaal goed ingetikt door mij, is nu weer hersteld.
Heb je je eigen auto ook al zien staan?;) (http://home.hetnet.nl/~kadett-b20/2009_voorjaar_011.jpg) Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 19 April 2009, 21:29:00 Ik sta er nu dus 2x gekleurd op:{blink} Klasse foto's.
Bedankt. Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 19 April 2009, 23:45:00 hallo allemaal het was een mooi je dag (!) ik heb ook wat foto s van de meeting ge maat en ook van toerrit door Beekbergen (http://img93.imageshack.us/img93/6189/afbeelding146.jpg)
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 20 April 2009, 00:00:00 (http://img93.imageshack.us/img93/8513/afbeelding151.jpg)
de toerrit van beekbergen Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 20 April 2009, 00:59:45 Citaat kijk das wel mooi btw erg als ik het copieer voor mijn coupetje??? want vind het mooier als dat ik rally strepen er op moet maken ga je gang ( ff wat aanpassen ,dan blijft ie uniek ) .....goede smaak verdient gezien te worden ( just kidding ) groeten jack Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: bcoupe25 op 20 April 2009, 06:05:27 ga je gang ( ff wat aanpassen ,dan blijft ie uniek ) .....goede smaak verdient gezien te worden ( just kidding )
groeten jack [/quote] kan je mssn wat meer foto's naar mn mailen?? bcoupe@live.nl het is zeker mooi ( aleen ff verder uitwerken zodat het niet lijkt op een clone ervan ) thanx Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 20 April 2009, 11:36:04 mail is onderweg ,
succes er mee !! Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: bcoupe25 op 20 April 2009, 15:27:00 thanx en gezien ( denk dat het zwart word )
Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: j.h.boersma op 20 April 2009, 16:45:00 (http://img412.imageshack.us/img412/2387/afbeelding148q.jpg)
Toerrit van Beekbergen Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: beheerforum op 20 April 2009, 18:22:00 Jelle, is toch een geweldig mooi plaatje. Zoveel kadettjes achter elkaar!
Mijn camera lag toen al weer in mijn rekord, vandaar dat ik van de toerrit geen foto's heb. Ralph Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Jacco op 21 April 2009, 21:07:00 Het was geweldig! Ben nog aan het nagenieten. Trouwens Broeder Jack, zou je het leuk vinden om met je auto in het volgende B-magazine komen te staan? Mucho complimenten voor deze mooie wagen!
Groeten, Jacco Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 21 April 2009, 21:37:35 Citaat Het was geweldig! Ben nog aan het nagenieten. Trouwens Broeder Jack, zou je het leuk vinden om met je auto in het volgende B-magazine komen te staan? Mucho complimenten voor deze mooie wagen! Groeten, Jacco Jazeker wel , zal degene die hem mede zo heeft ontworpen ook HEEL leuk vinden , alleen vraagje , hoe kom ik aan zo'n exemplaar .....?!?!??! ben alleen lid van dit forum ,wist niets van een blad ??? Maarre erg leuke uitnodiging , ik verneem het wel ! Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: broeder op 21 April 2009, 21:53:30 Al uitgezocht ,vul het formulier in en stort 10 euro's ...komt goed ! greetz jack Titel: Voorjaarsmeeting Holland Kadett-B Club Bericht door: Gert op 21 April 2009, 21:59:00 join the club :{blink}
|