Holland Kadett B Club Forum

Alles over de Kadett-B => Wat past er van andere Opels? => Topic gestart door: j.h.boersma op 08 April 2009, 17:02:00



Titel: remklauw voor
Bericht door: j.h.boersma op 08 April 2009, 17:02:00
hallo allemaal ik zoekt naar een Remklaul voor mijn kadett B 1100 SR mijn vraag is wat past er van een ander opel er op van een sloop auto (?)(?) weet iemand dat is mijn vraag AUB GR JELLE :{blink}


Titel: remklauw voor
Bericht door: Gert op 07 April 2009, 15:26:00
Voor zover ik weet passen alleen die van de Kadett-B en de Opel GT?? (met de lichte Motor?? i.v.m. type as?)


Titel: remklauw voor
Bericht door: Olaf op 07 April 2009, 16:51:00
Hoi,

Lees dit maar eens:

http://www.kadett-b.nl/php/forum/index.php?forumID=9&ID=1947

Ik ben namelijk zelf ook nog op zoek naar remklauwen. Ik heb het zelf nog niet geprobeerd maar ik wil zelf eens gaan kijken naar de achter klauwen van een calibra.

Groeten Olaf


Titel: remklauw voor
Bericht door: bcoupe25 op 07 April 2009, 18:15:00
TIP neem spindelt van een opel gt dus zware uitvoering dan kan je de klauwen gebruiken van calibra achter

en anders moet je kijken van een oud volvotje
want daar waren ze ook voor gebruikt

gr


Titel: remklauw voor
Bericht door: j.h.boersma op 07 April 2009, 19:09:00
hallo gert mijn stofring is stuk die moed vervangen worde dat is het probleem hij doet het nog wel de Remklauw hij gaat nog open en dicht als ik REM . GR JELLE .


Titel: remklauw voor
Bericht door: topcat op 07 April 2009, 20:28:00
hoi jelle
waarschijnlijk zit er een ate remklauw op en moet je even de diameter van de zuiger opmeten dan kun je bij van der hoofd in de leemstraat in roosendaal een revisie setje bestellen.

succes


Titel: remklauw voor
Bericht door: Gert op 07 April 2009, 20:35:00
Omdat werkende remmen erg belangrijk zijn, zou ik zelf (als leek) in eerste instantie vragen bij een remmen-revisiebedrijf wat het reviseren kost.
Als de kosten niet te gek zijn, zou ik het laten doen; één keer een haperende rem kan je veel meer kosten.


Titel: remklauw voor
Bericht door: j.h.boersma op 08 April 2009, 14:57:00
hallo topcat ik woon in de burt van Roosendaal om een revisie setje te halen het adres leemstraat (?) het goed adres aub gr jelle :{blink}


Titel: remklauw voor
Bericht door: topcat op 08 April 2009, 16:52:00

hier heb de de link daar staan alle gegevens en zoimg]http://www.detelefoongids.nl/tg/plaats-roosendaal/w-van%20der%20hoofd[/img]


Titel: remklauw voor
Bericht door: kadett-doc op 08 April 2009, 17:02:00
als de remklauw nog beweegt is het een fluitje van een cent om deze in zijn geheel te reviseren, nieuwe afdichtingen en keeringen zijn hier gewoon te verkrijgen en het maken is iets van hooguit 15 a 20 min per klauw en vooral als ze gangbaar zijn, een revisie bedrijf lacht zich dood als je met gangbare klauwen komt en zitten ze muur vast dan heb ik ze zo ook vlug los, is gewoon niet moeilijk om dit zelf te doen :[barf]

chris