|
Titel: voorschermen staan te breed!?! Bericht door: kinuyakkii op 28 Februari 2010, 20:49:39 hallo ik heb een probleempje met mn voorschermen. de schermen vallen voor perfect in de koplampranden,maar nu lijkt het of mn motorkap aan iedere kant 1,5cm te smal is. weet iemand hiervan het euvel?? heb originale schermen en voorfront waar niet aan is gelast/geslepen. gr Paul Titel: Re:voorschermen staan te breed!?! Bericht door: kadett-doc op 28 Februari 2010, 20:55:53 hallo Paul, gewoon naar binnen trekken en vast maken en kijk eens naar het bovenste deel van de slotplaathouder deze zal wel aan de zijkanten te breed zijn en dan valt het scherm niet goed naar binnen.
chris Titel: Re:voorschermen staan te breed!?! Bericht door: kinuyakkii op 28 Februari 2010, 21:13:45 dat klopt ook Chris. de slotplaathouder zit ook aan op de schermen,deze kunnen niet verder naar elkaar toe? kan ik er zo van de slotplaathouder een randje van af slijpen?
gr Paul Titel: Re:voorschermen staan te breed!?! Bericht door: kadett-doc op 28 Februari 2010, 21:48:06 je moet deze zodanig aanpassen dat zet erover heen gaan, creatief met plaatwerk heet zo iets.
chris |