|
Titel: afsluitbare tankdop Bericht door: Mitch op 31 Mei 2010, 20:42:10 Toen er net een vriend kwam binnenvallen zagen we dat er voor de tweede (!!!) keer in 2 maanden mijn tankdop gestolen is.
Nu kwam ik er, na een tijdje met een plastic dop van de Shell rondgereden te hebben, achter dat een dop van een astra F ook past. Dat was echter een dop zonder slot omdat het klepje bij een astra F2 op de centrale deurvergrendeling werkt. Nu vroeg ik me af of er ook doppen zijn MET slot die passen op onze B-kadettjes. Zoals bijvoorbeeld die van de Kadett E,Corsa A, Astra F1, Vectra of misschien wel van een ander merk. Alvast bedankt! Mitch Titel: Re:afsluitbare tankdop Bericht door: doorwerth op 01 Juni 2010, 12:13:37 Heb er 2 weken geleden een bij de brezan gehaald.
Lag gewoon op voorraad. ong 18 euro. Ronald Titel: Re:afsluitbare tankdop Bericht door: Max op 02 Juni 2010, 02:23:10 Ik heb er eentje met slot op me dett zitten.. nooit geweten dat dat niet standaard was..
Max Titel: Re:afsluitbare tankdop Bericht door: Mitch op 02 Juni 2010, 13:03:22 Ik had niet gedacht dat ze die daar nog zouden hebben. Maar ik heb er 1 weten te bemachtigen. Jeuj! Jullie hebben daar trouwens wel een goedkope Brezan Ronald. Hier was ie 25 eu! Vrij prijzig voor n benzinedopje vind ik. De vorige (van n astra f) had ik overigens voor niks gekregen op de sloop dus dat viel weer mee.
Titel: Re:afsluitbare tankdop Bericht door: magnetron op 29 Februari 2012, 08:29:34 Ha dat is mooi, mijn tankdop lekt heel erg 1x remmen en er stoomt wat uit! Dit is dus de oplossing?
Gewoon eeen 'nieuwer' type tankdop kopen? Groet, Magnetron |