|
Titel: nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 09 Juni 2010, 20:34:57 Hallo,
Sinds kort ben ik lid van dit Forum, mede omdat ik meer info wilt betreft een B Kadett. Ik heb interess in een B kadett en heb er wat vragen over, hoe kan ik zien dat het een redelijk orginele kadett is, dus zonder al te veel poespas erin en eraan. Het gaat om een Kadett bj 1970, 1100 motor en het is met een lange pook, rood interieur, kleur wit. Zou dit kunnen kloppen of hoort het zwart te zijn of met een korte pook? En wat zou zoiets ongeveer moeten kosten? Misschien voor de kenners onder jullie heel aparte en overbodige vragen maarja, zoals ik al zei, ik ben nieuw in deze opel wereld. Alvast bedankt voor jullie antwoorden! Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 09 Juni 2010, 21:01:39 hoi :D
Om hulp te bieden is te weten waar in het land je woont handig. Bijv. omdat ik over de aankooppunten (de let-op-punten) en de uitvoerings-geschiedenis redelijk veel info heb, maar dan wel in het Duits. Woon je in het grensgebied, dan kun je er misschien wat mee. Woon je in het westen, dan misschien niet. Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: kadett-doc op 09 Juni 2010, 21:06:17 hoi :D Om hulp te bieden is te weten waar in het land je woont handig. Bijv. omdat ik over de aankooppunten (de let-op-punten) en de uitvoerings-geschiedenis redelijk veel info heb, maar dan wel in het Duits. Woon je in het grensgebied, dan kun je er misschien wat mee. Woon je in het westen, dan misschien niet. nog een aanvulling: in het echte zuiden kan ook nog hulp geboden worden ;) Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 10 Juni 2010, 07:22:49 Alvast bedankt voor jullie antwoorden, ik woon in de jongste en snelstgroeiende stad van Nederland in Flevoland.
Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 10 Juni 2010, 07:44:32 Om te beginnen heb ik je wat lees-voer toegestuurd ;)
Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 11 Juni 2010, 10:17:26 @ Gert, bedankt voor de mails met info.
@ andere kenners, over welke kadett het gaat heb ik hierbij een link geplaatst naar marktplaats, misschien dat jullie weten wie deze persoon is, of dat jullie meer weten over deze auto? http://auto.marktplaats.nl/oldtimers/346178165-opel-kadett-b-1-1-1970-wit.html En wat vinden jullie van deze auto zo op het eerste gezicht, al is het moeilijk om te beoordelen via wat foto's. Alvast bedankt voor jullie antwoorden. Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 11 Juni 2010, 10:46:32 Op de foto's lijkt hij er netjes en aardig origineel bij te staan; misschien kent Paul hem (ook een Groninger ;) )
Vraag naar het complete kenteken, zodat je na kunt gaan of hij echt al lang in het bezit van de huidige eigenaar is. https://ovi.rdw.nl/ (https://ovi.rdw.nl/) Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 11 Juni 2010, 10:55:40 Ik heb via het RDW gezocht en weet dat deze eigenaar deze kadett sinds 1994 in bezit heeft.
Zo te zien op de foto heeft ie wel wat schade aan de linker voorkant (scherm) Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 11 Juni 2010, 11:12:19 daar lijkt een buts te zitten, maar is op de foto moeilijk in te schatten.
16 jaar bij deze eigenaar vind ik een pré, maar zegt natuurlijk niets over hoe de auto onderhouden is. Zelf zien en rijden heeft de voorkeur, maar wie weet kent iemand uit het forum deze auto. Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: kadett-doc op 11 Juni 2010, 21:12:33 Zo te zien is er niet alleen een buts in het scherm. Maar ook de bumper aan de linkerkant zit ook een beetje vreemd voor (gekanteld naar boven). als de bumper in het midden gedeelte hoger wordt afgesteld dan oogt ie weer recht. zeer nette auto op de foto's Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 19 Juni 2010, 08:00:37 Ik ben er nog niet uit betreft de eventuele aanschaf.
Weet nog veels te weinig van een kadett af, dus daarom ook zoveel twijfel :-\ Wel heb ik er nog eentje op MP zien staat, ziet er goed uit, maar mijn voorkeur gaat/ging naar een "normale" B kadett en dit is een coupe. Wat vinden jullie van deze en de prijs? http://auto.marktplaats.nl/oldtimers/355710313-opel-kadett-b-coupe1-1-1971-beige.html Alvast heel erg bedankt voor jullie goede en vooral eerlijke antwoorden. Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: kadett-doc op 19 Juni 2010, 08:57:58 Ik ben er nog niet uit betreft de eventuele aanschaf. Weet nog veels te weinig van een kadett af, dus daarom ook zoveel twijfel :-\ Wel heb ik er nog eentje op MP zien staat, ziet er goed uit, maar mijn voorkeur gaat/ging naar een "normale" B kadett en dit is een coupe. Wat vinden jullie van deze en de prijs? http://auto.marktplaats.nl/oldtimers/355710313-opel-kadett-b-coupe1-1-1971-beige.html Alvast heel erg bedankt voor jullie goede en vooral eerlijke antwoorden. Gr. Mischa op het oog een zeer nette auto voor een zeer nette prijs. chris Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 19 Juni 2010, 09:06:42 Er is schijnbaar veel aan deze auto vernieuwd, maar de huidige eigenaar gebruikt een foute benaming voor z'n auto; Opel Kadett B Coupe Fastback. Dit model bestaat niet :-\
Dit is een coupé LS of ook wel F-Coupé genoemd (zo noemen ze hem veel in Duitsland) (http://www.opelfreunde-obertuerken.com/geschichte/bilder/prospekte/kadett-b/bilder/opel-kadett-b-18.jpg) De Fastback is deze: (http://www.opelfreunde-obertuerken.com/geschichte/bilder/prospekte/kadett-b/bilder/opel-kadett-b-12.jpg) Voor de rest ziet hij er goed uit (op de foto) en is de prijs niet overdreven; als hij echt goed is, dan mag hij dat ook kosten. Het mooiste zou zijn dat je een auto die je wat lijkt bij een onpartijdige garage op de brug mag zetten en dat zij er met een technisch oog (door een APK? monteur) naar kijken. Eventueel betaal je dan een paar tientjes voor deze service; dat is zeker veel voordeliger dan een miskoop. Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Paul op 19 Juni 2010, 09:30:59 Kunt het op de foto niet goed zien maar als ik zo onder deuren kijk lijkt het over het overzetdorpels opzitten, als die er echt overheen gezet zijn is dat wel een aandachts punt(je)...
Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 19 Juni 2010, 09:34:14 + geen originele stoelen; hoe hebben ze dat technisch opgelost (aandachtspuntje)
Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: kadett-doc op 19 Juni 2010, 09:48:48 dit begint toch niet op het duits forum te lijken, daar heeft bijna iedereen wat te mekkeren,
ja paul dat met die dorpels had ik ook al gezien en de stoelen kun je zo vastmaken, is geen probleem. doe het ook al jaren zo. chris voor de rest een zeer nette auto, gewoon zelf gaan kijken. Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Mischaop82 op 19 Juni 2010, 10:27:22 Net even bij de RDW gekeken en op het kenteken staat gewoon Kadett en geen coupé LS of wat anders.
Neem aan dat dat wel zo hoort te zijn? Gr. Mischa Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Paul op 19 Juni 2010, 11:06:46 dit begint toch niet op het duits forum te lijken, daar heeft bijna iedereen wat te mekkeren, Toen ik het typte dacht ik dat ook al Maar dat van die dorpels kan er mooit uitzien maar jij weet ook wel als je dorpels eroverheen zet het na 2 jaar 3 keer zo snel eraf valt. Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Gert op 19 Juni 2010, 11:39:24 En ik zeg niet dat die stoelen fout zijn, maar wel even kijken of ze het netjes/verantwoord gemonteerd hebben.
Titel: Re:nieuw en wat vragen. Bericht door: Max op 19 Juni 2010, 11:54:13 dit begint toch niet op het duits forum te lijken, daar heeft bijna iedereen wat te mekkeren, Toen ik het typte dacht ik dat ook al Maar dat van die dorpels kan er mooit uitzien maar jij weet ook wel als je dorpels eroverheen zet het na 2 jaar 3 keer zo snel eraf valt. whaha, daar kan ik over meepraten.. bij mij heeft de vorige eigeneer gewoon een stuk dorpel over het rotte deel heen geklust. toen ik met een schroevendraaier ging tikken zat ik er goed doorheen en de oude dorpel leek een beetje op een soort mossige roestbedoeling.. |