|
Titel: Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: Mr.Yap op 18 Augustus 2010, 09:31:19 Ik weet niet of iemand het al eens heeft gedaan, maar ik wil mijn kadett volledig uitrusten met een golf 3 interieur ! Als iemand ervaring heeft, tips of dergelijke dan hoor ik het graag. Ik ga deze week waarschijnlijk een compleet interieur halen van een golf drie. Elke stap zal ik hier met jullie delen!
:o Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: Max op 18 Augustus 2010, 11:42:27 Als in ook met dashboard etc? Waarom specifiek een golf 3?
Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: kinuyakkii op 18 Augustus 2010, 12:06:47 sorrie dat ik het zeg maar vind Volkswagen en Opel als water en vuur... :-\ :-\
gr Paul Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: Gert op 18 Augustus 2010, 12:08:18 ja, een beetje als vloeken in de kerk ;D
Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: kadett-doc op 18 Augustus 2010, 17:40:09 sorrie dat ik het zeg maar vind Volkswagen en Opel als water en vuur... :-\ :-\ gr Paul hier in Nederland klopt dat maar in Duitsland hebben ze vaak een gezamelijk treffen en daar gaat het rustig aan toe ;D ;D Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: Mr.Yap op 19 Augustus 2010, 13:48:01 Hahahah, tja... hoe dan ook de kogel is door de kerk!
Het golf interieur (ook het dashboard) lijkt het meest te passen qua maten. Dit is dan ook de reden. Zal heel veel moeten zegen, buigen, plamuuren etc. Maar goed. Ik wil het intereieur dan uiteindelijk parelmoerwit maken. Met een zwart gebakje leek me dat een erg leuk contrast! Ik ga morgen kijken bij een verkoper van Golf 3 interieur, en dan gaat het dus om de zijpanelen, dashboard en stoelen / bank + midden stuk en zonneklep en achteruitkijkspiegel! Vloeken mag je niet in de kerk! maar ach een beetje integratie VW - OPEL !! dat kan geen kwaad ;D Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: kadett-doc op 19 Augustus 2010, 17:52:46 zeker is er niks mee om een ander interieur in de auto te bouwen, maar heb op google alles nagezocht maar een glof 3 interieur kan ik nergens uithalen of vinden. moet zeer uniek zijn ;)
Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: Brambo85 op 19 Augustus 2010, 20:53:49 Haha in duitsland rijden ze elkaar zon beetje van de weg af op de autobahn... (vw en opel rijders)..
maar goed, kan mooi zijn idd.. een golf GT of GTI interieur dan? wel origineel ;) Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een glof 3 interieur! Bericht door: Mr.Yap op 20 Augustus 2010, 09:24:37 Ga zou naar een plaatje waar ik nog nooit ben geweest, met een meet lint en dan eens kijken hoe of wat :D
Ga dan maar niet naar ons buurland... heb geen zin in grappen :D Eerst maar eens kijken hoe real mijn idee is :P Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een golf 3 interieur! Bericht door: Mr.Yap op 25 Augustus 2010, 08:10:58 .................. :( :( :(
Ik heb zitten meten, denken, meten nog een keer meten.. maar het gaat niet lukken. Het golf 3 interieur zal niet door mij worden verzegeld. Ik ga nu voor een BWM 3 serie E46 coupe interieur. Daar zit net wat meer plastic aan wat ik kan weg slijpen. Heeft iemand hier ervaring mee ?!?! Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: kinuyakkii op 25 Augustus 2010, 17:00:01 het blijft toch vloeken in de kerk :-[ :-[
of het nu VW of BMW is (zijn beide merken die niet de volledige merknaam durven tonen op hun auto's) :D ;) Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: OlympiaA op 25 Augustus 2010, 17:07:46 het blijft toch vloeken in de kerk :-[ :-[ of het nu VW of BMW is (zijn beide merken die niet de volledige merknaam durven tonen op hun auto's) :D ;) Zijn allemaal auto's. Of het nu een vw of een bmw is. Dus zie je probleem niet. Of ben jij ook zo'n zielenpoot die een andere liefhebber geen ander merk gunt? Tja ik hou ook niet van een ander dashboard erin,maar hij houd hem wel rijdende,dus zie het probleem niet. Maar om terug te komen op het dashboard nee nog nooit gezien bij een b kadett. Wel bij een Manta en die had er een hoop werk aan gehad je doet zoiets niet een twee drie. Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: kinuyakkii op 25 Augustus 2010, 17:30:48 ik zie ook geen probleem maar vind het van Jaap wel een hele prestatie dat ie er zowiezo aan durft te beginnen want je begint met 1 ding te vermaken en je komt keer op keer iets tegen wat ook weer niet past. je begint met het dashboard en eindigd met de kabelboom.
gr Paul Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: Mr.Yap op 01 September 2010, 11:33:37 Had niet direct verwacht dat idereen zou staat te springen, mijn vader gaf me een blik waar je niet blij van kan worden. Maar het is altijd fijn om zonden te delen is het niet? Het is idd heel veel werk. Alleen een achterbank plaatsen kost mij al dagen, dan wel weken. Alles moet passen en de afwerking moet ook nog goed zijn. Maar om een beetje een beeld te geven hoe ik te werk ga.
In stappen: 1 - banken en stoelen 2 - dashboard zo maken dat deze past 3 - zijpanelen laten aansluiten op het dashboard en doorstekken naar achteren. 4 - desboard werkendmaken (buiten het hoog nodige) De substapjes zal ik jullie maar besparen is het niet? Hoe dan ook het is een leuke bezigheid, het kan een paar jaar duren voordat ik alles heb zoals ik het wel. Het is een soort bouwbaket, zonder tekeningen, bevestigingen en of passende delen. Tja... dat geeft de nodige slapeloze nachten! Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: Wouter op 04 Oktober 2010, 18:37:14 Ik ben erg benieuwd naar de foto's van dit project!!!
Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: Mr.Yap op 05 Oktober 2010, 08:42:36 Afgelopen zaterdag van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat bezig geweest met mijn interieur. De achterbank zat er al half in.. maar wilde nu toch echt eerst bezig met het dashboard. Snijden, snijden, knippen en zagen... eindelijk had ik een maat, en kon ik het dashboard van een BMW 3 serie E46 in de kadett plaatsen... ik keek, ik keek en keek nog een keer en krijg bijna een beroerte.. het was niet vloeken in de kerk.. maar moorden in de kerk al voor 't hebben verkracht.. Een afschuwelijk aanblik.. een vriend van mij kwam kijken ... hij keek mij aan.. ik duik de auto in en trek alles er weer uit en gooi het linea direct in de container die op nog een meter van de kadett staat.
Na enkele dagen beraad.. besluit ik mijn zonden te belijden en kom ik tot de conclusie dat een kadett een kadett is omdat het een kadett is. Ik gooi mijn plan in het water.. waar ik eerlijk is eerlijk slecht tegen kan. Als ik wat in de kop heb .. dan moet het en dan zal het... wel mensen.. dit plan was zo bar slecht dat ik het schaamrood om mijn wangen heb staan. Ik ga mijn verdiepen in het volledig herstellen van de auto in originele staat. Maar volgens mij is dat praktisch onmogelijk.. beginnend met de vloermatten, daar moet een geluiddempende mat onder.. en de matten zijn niet meer te krijgen... zo ook de top mat Ik hoop dat jullie mij de weg willen wijzen naar het herstellen van mijn auto naar oude glorie.. 2 dingen zullen niet origineel worden... dat is de antenne (die zal elektromotorisch zijn) en de kleur, die wil ik zwart houden maar dan metallic zwart. Jaap Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: kadett-doc op 05 Oktober 2010, 10:20:19 je kan ook zoiets maken, dat is echt niet zo moeilijk,
(http://img258.imageshack.us/img258/6203/kiemen20349hb2.jpg) met als resultaat dat alles wel past (http://img258.imageshack.us/img258/1518/kiemen20348ud4.jpg) gewoon effe creatief zijn met plaatwerk meer niet :D :D Titel: Re:Mijn Kadett, krijgt een (...) interieur! Bericht door: Mr.Yap op 05 Oktober 2010, 10:29:08 Ziet er wel netjes uit vriend!
|