Holland Kadett B Club Forum

Alles over de Kadett-B => Rondom de Kadett-B => Topic gestart door: Tom op 25 Augustus 2006, 17:46:00



Titel: rem problemen..
Bericht door: Tom op 25 Augustus 2006, 17:46:00
Hoi,

Mijn kadett B had wat rem problemen, ik heb daarom de rem cilinders vervangen, maar nu trekt hij tijdens het remmen naar de rechterkant, men zei me dat het ook in de rubberen darmkes kon liggen( omdat de auto lang stil gestaan heeft kon het darmke gedeeltelijk verstopt zijn) maar kheb deze gereinigt met de perslucht en nog steeds het zelfde probleem.. Zou dit "scheeftrekke" ook kunnen liggen aan de schokdempers? Want ik had eens gehoord dat met kapotte schokdempers de remafstand verlengd wordt. Weet iemand hier raad op?
Greetz


Titel: rem problemen..
Bericht door: topcat op 14 Augustus 2006, 16:14:00
dit kan diverse oorzaken hebben!
is de remvoering toch niet nat geweest van de remolie , is de afstelling gelijk links en rechts, is de staat van de remvoering c.q remtrommels gelijk. en remt hij met de handrem wel recht want anders zit het voor.
ik hoop dat je hier wat aan heb succes.


Titel: rem problemen..
Bericht door: Tom op 15 Augustus 2006, 17:06:00
ja bedankt ik heb alles nog eens gecheckt maar zonder resultaat volgens mij zal het in de leidingen zitten.. En het is dus wel degenlijk vanvoor.
groetjes


Titel: rem problemen..
Bericht door: topcat op 15 Augustus 2006, 21:06:00
ik heb ook wel eens meegemaakt dat de remslangen inwendig opgeblazen zijn en dan wil de remolie er ook niet door .

dit zou je nog kunnen tjekken


Titel: rem problemen..
Bericht door: Paul op 15 Augustus 2006, 21:28:00
Als de slangen verstopt zijn dan remt ie nog wel want je perst met hoge druk de olie door de "verstopte" leiding alleen uit zichzelf terug stromen doet het niet meer met als gevolg dat ie warm loopt. Wat ook wel voorkomt is dat je remcylinders vast zitten 1 zuigertje van de 2 bijvoorbeeld, hierdoor gaat ie ook scheef remmen. Banden spanning verschil links en rechts geeft ook scheef remmen.


Titel: rem problemen..
Bericht door: Tom op 19 Augustus 2006, 17:24:00
hey paul het is dus wat je zei 1 van de 2 zuigertjes van de remcilinder blijft vast zitten.. het gaat een heel klein beetje naar buiten en rustig terug naar binnen terwijl het andere zuigertje van de zelfde remcilinder normaal functioneerd
Hoe kan ik dit oplossen?


Titel: rem problemen..
Bericht door: Tom op 19 Augustus 2006, 18:13:00
Je moet ook wel in gedachte houden dat ik pas de remcilinders vervangen heb..


Titel: rem problemen..
Bericht door: Tom op 25 Augustus 2006, 17:46:00
Laat maar zijn.. Remmen zijn inorde ben door de keuring!!
bedankt voor alle hulp
Greetz