|
Titel: hoogte vooras vanaf de grond Bericht door: kadett-doc op 06 Februari 2011, 17:48:01 Heb alle gegevens van diverse kadettjes maar eentje ben ik vergeten te noteren.
Wie weet de hoogte vanaf de grond gemeten naar het laagste punt, dus het midden van de vooras met 3 bladveren met een cih motor erin gebouwd. liefst een vooras waar PU-bussen zijn gemonteerd, andere gevens zijn ook welkom. Chris Titel: Re:hoogte vooras vanaf de grond Bericht door: kwadettilac op 07 Februari 2011, 10:11:59 Gisteravond even onder mijn Olympia gekropen: Afstand grond tot de onderkant van de vooras is 17,5 cm.
De bijbehorende afstand tussen de draagarm en rubberaanslag dop was 1,5 cm. Volgens mij is de bladveer wel een beetje "moe", hij hangt met name optisch wel een beetje laag. Zeker nu er hulpveren onder de achteras zitten. Iemand nog een tip om de voorkant weer wat omhoog te krijgen? Andere schokbrekers zal wel niet helpen? De auto staat op 13" velgen met banden maat: 175 70R13. Ik heb er wel rubber draagarm rubbers tussen zitten ipv PU. Succes met je bijzondere project! Titel: Re:hoogte vooras vanaf de grond Bericht door: kadett-doc op 07 Februari 2011, 16:22:47 al vast bedankt voor deze informatie, kan nu te werk gaan met de as en de hoogte hiervan ;)
|