Laat berichten zien
|
|
Pagina's: [1] 2 3 ... 35
|
|
2
|
Alles over de Kadett-B / Motoren / Re:Past een corsa a1.2s cilinderkop op een standaard 1100 onderblok ?
|
Gepost op: 17 Februari 2021, 12:35:49
|
|
Ik rij al jaren met 1100n blok deze loopt prima en op loodvrije benzine.Een 1.2s kop is volgens mij alleen geschikt voor super 98.Loodhoudend en octaangetal zijn 2 verschillende dingen.Als je 1100 moter goed loopt zou ik het zo laten en super 98 tanken,kan volgens mij prima zonder loodvervanger.In nood gevallen kun je ook E10 tanken, alleen tank leeg rijden en niet maanden laten staan.Zelf woon ik aan de Duitse grens en tank dan nog 95 E5,die is nog te krijgen en nog goedkoper nog Succes Fred
|
|
|
|
|
3
|
Alles over de Kadett-B / Motoren / Re:Roest vorming in koelsysteem
|
Gepost op: 14 Februari 2021, 21:08:29
|
|
Misschien lost deze koelvloeistof de roest wel op.Het is wel een gietijzeren blok en heeft te bieden vaak water gehad en dat geeft roest.Denk zelf als dit zo is nog even doorrijden en als de koelvloeistof niet meer roestiger wordt dan weer spoelen en opnieuw afvullen met goede koelvloeistof.Succed Fred.
|
|
|
|
|
4
|
Alles over de Kadett-B / Rondom de Kadett-B / Re:Whatsup Groep ?
|
Gepost op: 31 Januari 2021, 23:25:05
|
|
We hebben sinds eind november een Facebook groep,waarin allerlei dingen over de B Kadett voorbij komen.Je kunt je als lid melden bij de beheerder om als lid toegelaten te worden.Je moet natuurlijk wel Facebook hebben en het is een besloten groep, alleen voor leden.Zou zeggen kijk even en misschien is de groep datgene wat jullie zoeken.Info staat ook in onze vernieuwde website.
Hopelijk zie ik jullie snel op onze groep.
Groeten Fred.
|
|
|
|
|
6
|
Kadett-B projecten / Nieuw Kadett-B project / Re:General bee
|
Gepost op: 15 December 2020, 08:49:18
|
|
Sergio,Je kunt het beste het bedrag gelijk overmaken, nadat je het inschrijfformulier opgestuurd heb.Bankgegevens staan op het formulier.We werken nog aan moderner systeem,maar voorlopig is dit de beste manier.Gr.Fred.
|
|
|
|
|
7
|
Kadett-B projecten / Nieuw Kadett-B project / Re:General bee
|
Gepost op: 14 December 2020, 22:53:11
|
|
Beste Sergio,Als lid van de HKBC kun je via de vernieuwde website toegelaten worden op o.a.onze Facebook groep , pagina en Instagram.Bij de. Facebook groep kun je foto's en dergelijk posten,ook vragen,in en verkoop onderdelen vinden.Als betalend lid kun je een verzoek indienen.Succes.
|
|
|
|
|
8
|
Alles over de Kadett-B / Aandrijving / Re:Uitlijnen voorwielen
|
Gepost op: 14 November 2020, 13:17:20
|
|
Uitlijnen bij een gespecialiseerd bedrijf heeft de voorkeur, het kan zijn dat als 12 inch. velgen heb ,de meet driehoek niet goed bevestigd kan worden.Maar misschien zijn er inmiddels betere methoden.Zelf afstelgegevens meenemen,deze staan meestal niet in hun computer.Succes.
|
|
|
|
|