Laat berichten zien
|
|
Pagina's: [1]
|
|
1
|
Alles over de Kadett-B / Carrosserie / Re:Spatborden Kadett B (reproductie) Lijn loopt niet gelijk met de deur.
|
Gepost op: 24 Juni 2019, 20:09:52
|
|
Zoals ik al schreef ,een deur hangt bij mij ook scheef ,maar sluit goed. andere deur alles in orde. Nu heb ik de deur rubbers er aan gemaakt . gevolg de scheve deur hangt nog schever , de goede deur sluit niet meer geheel ,valt in het eerste slot , en onder bij de verdikking is hij verder naar buiten gekomen. Rubbers gaan er nu dus (gedeeltelijk) af ,ziet wat er dan gebeurt . Het kan zijn dat Bram ook naar de rubbers moet kijken.
|
|
|
|
|
3
|
Alles over de Kadett-B / Carrosserie / Re:Spatborden Kadett B (reproductie) Lijn loopt niet gelijk met de deur.
|
Gepost op: 12 Juni 2019, 21:42:31
|
|
Spatbord lijkt mij in orde, deur hangt door, heeft mijn station ook aan een kant. In Amersfoort zag ik dat ik niet de enige ben met deze kwaal. Als de deur veel speling op het scharnier heeft dan had je deze vraag niet gesteld. Je kunt de deur eruit krijgen wellicht de tip van mdevette opvolgen of voorzichtig de krik met een klos hout onder de deur zetten (achteraan) mogelijk richt hij zich iets. onnodig te zeggen , kalm krikken.
|
|
|
|
|
8
|
Alles over de Kadett-B / Carrosserie / Re:raam rubber
|
Gepost op: 17 December 2018, 21:32:27
|
|
Ha Bert . Probeer het eens andersom . touwtje van boven naar beneden trekken. Kan het raam niet omhoog. Als je verwarmd staat kun je met een rubber hamer corrigerende tikjes uitdelen. Zou ik niet doen op een ijskoud raam.
|
|
|
|
|
11
|
Kadett-B projecten / Bestaand Kadett-B project / Re:Project Kadett B coupe 1.1N
|
Gepost op: 30 Augustus 2018, 22:02:12
|
|
Gefeliciteerd met je nieuwe APK. Zover ben ik nog lang niet.Dit is de eerste keer dat ik mij hier meld. Al wel veel projecten op het forum gelezen. Vind het wel mooi dat anderen tegen de zelfde dingen aanlopen als ik. Onze Kadett heeft meer dan 30 jaar staan wachten tot ik eindelijk tijd voor hem had. In 1983 van 3 Kadett"s een goede gebouwd. als trouwauto gebruikt . Nu opnieuw in de renovatie. Betreft een stationwagen uit 1972 . Helaas ben ik geen verslaglegger , ik rommel een beetje aan. Laswerk is klaar, heb de eerste meter gereden , nog zonder remmen. Mocht ik ergens vastlopen doe ik graag een beroep op U.
|
|
|
|
|