Hallo,
Paul, de grendels waren weg bij beide stoelen. Ik wacht nog even af tot ik een foto zie hoe het er origineel uitziet, en of ik nog iets heb liggen thuis die kan dienen. Ik laat je wat weten moest ik er niet direct uit geraken.

Hallo Martin, ik reageer niet zoveel in andere topics, maar ik volg ze wel allemaal. Het is inderdaad het grote voordeel van forums dat je nu en dan kan spieken en ideeën opdoen bij anderen. Dat doe ik natuurlijk ook.

Het tapijt is een gewoon vasttapijt te vinden in een tapijtenwinkel

. Het was een overschotje dat we nog hadden liggen.
Tapijt is voor het grootste deel geplakt. En het is niet echt zo'n leuk werkje om te doen. Duizend keer meten snijden, aanpassen,... Om het dan uiteindelijk nog helemaal anders te doen. Maar eens het wat vorm begint te krijgen ben je natuurlijk wel tevreden.
De 2 helften rond de versnellingsbaktunnel zijn geplakt en overlappen elkaar in het midden. Waarschijnlijk zijn er nog andere/betere manieren om het te doen, maar voor mij volstaat het.
Grtz. Gertjan
detail van de tunnel:
