Hallo Allemaal,
Ik kwam een leuk artikel tegen over het toepassen van Mike Sanders vet in de kokers (andere merken zou je ook kunnen gebruiken uiteraard).
http://mikesander.runde.nl/Groeten Olaf
Inderdaad mooi stukje en goed om te zien dat ik niet de enige ben die zo werkt. Op advies van de spuiter ga ik de vet behandeling na het spuiten doen. Dit ivm teveel siliconen of vettigheid dat lastig weg te halen is voor het spuiten, de nevel komt namelijk overal.
Overigens hoop ik dat dezelfde spuiter eind volgende week eindelijk plaats en tijd heeft voor mijn Car-A-Van projectje, stomme winterse gladheid gooit steeds mijn planning in de war

Al die rijders van dat moderne blik moeten dat eens tussen de lijntjes houden en niet zoveel aanrijdingen veroorzaken

Groet,
Erwin