Holland Kadett B Club Forum
23 April 2026, 06:06:45 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws:
 
   Startpagina   Help Zoek Kalender Inloggen Registreren  
Pagina's: [1]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Mechanisme zijraam vervangen  (gelezen 5990 keer)
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
lauraubachs
Gast
« Gepost op: 05 Juni 2013, 22:11:28 »

Hoihoi,

Komend weekend wil ik het mechanisme van mijn linker zijraam gaan vervangen. Ik heb het nieuwe mechanisme al liggen, gehaald uit een auto op de sloop. Daar heb ik ook het raam bij gekregen, lijkt me het makkelijkst om dat ook meteen te vervangen (aangezien het raam nu vast zit aan de regel waarop hij gaat liggen, en dus aan de rest van het mechanisme).

Grote vraag is nu: hoe vervang je het raam? Het raam uit de sloopauto is eruit gesloopt: niks over van de randen waar hij in zat. Hoe plaats ik het raam in mijn auto zonder de boel kapot te maken? Is daar een handleiding voor?

Ik ben ook nog op zoek naar nieuwe rubbers voor de boven- en zijkanten van het raam (rubbers aan onderzijde heb ik). Enig idee waar ik die kan kopen? Heeft iemand ze liggen? Ik ben het weekend in Heerlen, dus kan langs Opel classis parts (maar kan misschien goedkoper?).

Alvast heel erg bedankt voor de hulp.

Groetjes,
Laura
Gelogd
kadett-b20
Administrator
Hero Member
*****
Berichten: 1331


Kadett B AeroTop II - 1968


Bekijk profiel WWW
« Antwoord #1 Gepost op: 05 Juni 2013, 22:44:29 »

Darex levert deze ruitgeleiders, kijk maar eens hier: B-Kadett Rubers Darex

Ralph
Gelogd

Kadett B 11N - wit - 1973 - "Tijdelijke" Kadett maar nu al jaren in mijn bezit
Kadett B Aerotop II - blauw - 1968 (resto-project) Staat nu eindelijk in de loods om aan te beginnen
Rekord E1 Car-A-Van - geel - 1978 Staat te wachten om weer de weg op te mogen
hummer
Sr. Member
****
Berichten: 375



Bekijk profiel
« Antwoord #2 Gepost op: 06 Juni 2013, 07:31:05 »

Je moet de raamstijl los halen, dan kun je het raam in de deur laten zakken en dan de raamstijl er weer overheen laten zakken.
Is wel een beetje een gepiel!!!

Gr. Erik
Gelogd
lauraubachs
Gast
« Antwoord #3 Gepost op: 08 Juni 2013, 21:01:42 »

Bedankt voor de tips heren, het raam is eruit, en het mechanisme er weer in. Morgen raam weer terug, met nieuwe rubbers!
Gelogd
Pagina's: [1]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines