Misschien kun je hier iets mee?
1. In rijstand "D" stationair draaiend: Olie-hoofddruk 4,3-4,9 Bar. overdruk
2. Rijstand "D", proefrit of rollenbank: de automaat moet bij geactiveerde (durchgetretenem) kickdown door alle versnellingen 1-2-3 opschakelen als de Oliehoofddruk (Ölhauptdruck) 7,0-8,4 Bar overdruk bedraagt
3. In stand "1" bij stilstaande auto:
a: bij ongeveer 0,41 Bar onderdruk moet de oliehoofddruk 7,0-7,7 Bar overdruk zijn. De onderdrukmanometer kan direct aan de zuigbuisaansluiting van de modulatorleiding tussengekoppeld worden.
b: Bij het "vol-op-de-rem" toerental moet de oliehoofddruk 10,9-11,7 Bar overduk bedragen.
Het "vol-op-de-rem"-toerental bereik je door de auto vol op de rem te zetten (voet+handrem) en gedurende maximaal 5 sec. het gaspedaal volledig in te trappen.
Niet langer dan 5 sec. omdat anders het gevaar dreigt van oververhitting van de automaat.
Om de oliehoofddruk te meten zit er op de linkerzijde van de automaat een boring met schroefdraad (+afsluitstop) voor de aansluiting van de testmanometer.
Verder zegt mij dit niet zoveel, omdat ik me nooit in automaten verdiept heb
