Even een vraag voor de techneuten hier,
vraag ik mij af of het de moeite loont om de cilinderkop aan te laten passen voor loodvrije benzine.
Het hangt er een beetje vanaf, of je af en toe of heel veel met de opel rond rijd, ik heb er bijvoorbeeld voor gekozen om loodvervanger aan de benzine toe te voegen.
Let er ook op dat er ook een aardig prijskaartje aan zal hangen, er komen dan geharde klepzetels in en waarschijnlijk ook geharde kleppen in te zitten.
Je kan er dan loodvrije benzine in gooien zonder dat de kleppen snel zullen verbranden, let er wel op dat geharde kleppen en klepzetels net zo als de orginele "zachte" versie gewoon om de zoveel tijd opnieuw geslepen (gerodeerd) moeten worden omdat er ook aanslag en verbrandings pitjes in komen te zitten.
Ik kan dus niet echt zeggen of je het nou wel of niet zou moeten laten doen

Groetjes Martin.