ik ben het helemaal eens met jullie. dit is precies wat ik ook heb aan verzekering.
ik betaal dan wel iets meer dan een gewone wa verzekering,maar daarentegen heb ik wel zekerheid dat ik wel meer terug krijg,dan alleen de schrotprijs.
bij deze verzekering is inderdaad een taxatie raport nodig,dus zorg dat je dit hebt of laat doen.
en Max,als ik jouw was zouw ik maar eens verder zoeken naar een andere verzekering,want het maakt niet uit hoe oud je bent,je krijgt gewoon een oldtimer verzekering hoor.
alleen ze willen het je niet aanbieden. ik spreek uit ervaring.
en als je 40euro permaand veel vind,sorry maar wat wil je dan voor een auto rijden

want een fiat panda van 94 kost je tussen de 30 en 50euro in.
maar ik begrijp wel een beetje wat je bedoelt,het is duur voor een oldtimer verzekering,en daar moet je niet mee akkoord gaan.
ik betaal zo als gezegt 25euro per maand en het is ook mijn eerste auto,en heb geen no-claim opgebouwd.
en zoals je mischien weet ben ik ongeveer even oud als jouw. dus het kan wel.
en kijk wat de heren hier aangeven ( gert,chris enz),als je een spot goedkope verzekering hebt (ik vond het eerlijk gezegt al een beetje raar en erg weining

dan kun je wel eens problemen krijgen als er iets gebeurt.
groetjes
omh