Als het goed is, is de bestuursvergadering inmiddels geweest... Is er nog nieuws???
Wouter.
De notulen liggen momenteel bij alle bestuursleden ter goedkeuring. Zodra iedereen dit heeft goedgekeurd, kunnen ze via een linkje op dit forum door iedereen gedownload worden.
Het was in iedergeval een vergadering waar een aantal belangrijke beslissingen genomen zijn. Heet hangijzer is (nog steeds) het probleem dat er niemand de functie van voorzitter wil over nemen, terwijl Leo al meer dan een jaar geleden diverse pogingen heeft gedaan om een opvolger te vinden (en nog steeds doet).
Verder zijn er diverse data's vastgelegd voor de meetingen dit jaar, maar hier zal Jacco jullie via E-mail, dit forum en via het nieuwe B-magazin informeren.
Voor de rest moeten jullie nog even wachten. Als er geen opmerkingen komen van de bestuurleden, zal ik komende week de notulen omzetten naar PDF, en ze beschikbaar stellen op dit forum.
Ralph