Ik gebruik zelf 95 met loodvervanger, ondanks dat er na de revisie nieuwe kleppen in zijn gezet.
nieuwe kleppen is niet genoeg. zowel de kleppen als de klepzetels moeten vervangen worden door een geharde variant om hogere temperaturen te kunnen weerstaan.
als dit beide varvangen is en je gebruikt loodvervanger

voor mensen die niet weten wat lood(vervanger) doet in de motor:
lood in de benzine zorgt voor een betere temperatuuroverdracht van de uitlaatklep met de klepzetel. hierdoor koelt de klep beter en word hij minder heet. als je geen loodvervanger in je benzine gooit dan zal dit bij langdurig hoogtoerig rijden(snelweg oid) ervoor zorgen dat de uitlaat kleppen te heet worden. daardoor verbrand dus je klep. de inlaatklep heeft hier geen last van omdat deze word gekoeld door instromende lucht. bij rustig en langzaam rijden is er geen schade omdat de klep dan langer dicht is en voldoende tijd heeft om te koelen.
conclusie:
als je geen zin hebt in vaak kleppen stellen maar je wil wel je kadett als dagelijks vervoersmiddel gebruiken gebruik dan loodvervanger of vervang de kleppen en klepzetels.